• Wpisów: 117
  • Średnio co: 16 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 12:47
  • Licznik odwiedzin: 18 737 / 1945 dni
 
lully
 
podroze.jpg


Ostatni treściwy post był chyba z pół roku temu, jak nie więcej. Przez te miesiące się dużo zmieniło - ja się zmieniłam. Nawet kiedyś próbowałam czytać stare posty, nie polecam, wydają się takie śmieszne i bez sensu. Ale może napisze co się u mnie działo.

Po długim sezonie w pracy, stwierdziłam, że potrzebuję sobie odpocząć, że czas na podróże. Jednym z postanowień na nowy rok było właśnie podróżować. Jako, że nie miałam kompanów do przekraczania granicy norwegii, postanowiłam, że pozwiedzam troche tego kraju. Zwiedziłam północ norwegii, Lofoty a święta spędziłam u siostry na południu Norwegii. A zaraz po nowym roku pojechałam do polski. Gdzie spędziłam całe dwa miesiące - pierwszy raz na tak długo byłam w PL odkąd wyjechałam do Norwegii!

farbowanie.jpg

Po przyjeździe do Polski chciałam coś zmienić, padło na kolor włosów. Z tym wiąże się też historia pewnego melanżu, który trwał ciut za długo, a na drugi dzień o godzinie 7 rano miałam wylądować na fotelu fryzjerskim. Wylądować wylądowałam, ale może nie w takim stanie jak powinnam. Dlatego też, początkowy kolor był straszny, ponieważ wybierało go jeszcze pijane oko.

Jedni mówią, że lepiej, drudzy, że nie. A ja się bardzo dobrze czuje w blondzie i na razie nie mam zamiaru wracać do ciemniejszych odcieni.

prawko.jpg

Pobyt w polsce, wiązał się ze zrobieniem Prawa Jazdy. Co oczywiście mi się udało. W mniej niż miesiąc wyjeździłam wszystkie godziny/ ukończyłam teorie. Zdałam za pierwszym razem egzamin teoretyczny jak i praktyczny, z czego jestem bardzo dumna. Oczywiście zostało też należycie oblane!

ins.jpg


Bardzo się cieszę, że nadal tu ktoś zagląda. Nawet jak się nie odzywałam przez tyle czasu! Dziękuję, że dajecie swoje instagramy, przynajmniej tam was po śledzę, jeżeli nie będę miała czasu na blogowanie, ale daliście mi chęć do tego, żeby wrócić.

Pozdrawiam

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego